ОО Союз Амикус

  
 • Create an account
  *
  *
  *
  *
  *
  Поля со звездочкой (*) должны быть заполнены.

ОО Союз «Амикус»

folder
Наши услуги
Услуги нашей организации
Наши проекты
Наши проекты
Проекты, выполненные организацией

Amicus Community Organization

Об организации
About Us
Information about Union "Amicus"

Услуги организации
Our Services
Services our organization offers

Наш информационный центр
Information Center
Services offered by our information center
Наши проекты
Our Projects
Our organization's current projects

Calendar

Полезные ссылки

 

Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине
www.aidsalliance.org.uaAIDSUA, национальный портал ВИЧ-сервисных организаций
www.aids.uaБлаготворительный фонд Надежда и Спасение
www.fondnis.orgПравительственный портал (единый веб-портал органов исполнительной власти Украины)
www.kmu.gov.uaФонд Елены Франчук
www.antiaids.orgФонд Виктора Пинчука
www.pinchukfund.orgБлаготворительный Фонд «Развитие Украины»
www.fdu.org.uaДержавна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекуії/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань
www.stop-aids.org.uaБлаготворительный фонд «Инсайт»
www.insight.org.uaМіністерство охорони здоров΄я України
www.moz.gov.uaОбщественная организация "Центр психосоциальной реабилитации химически зависимой молодежи «Крок за кроком»
www.krok-za-krokom.org.ua


Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ
http://www.network.org.uaДержавний департамент України з питань виконання покарань 
http://www.kmu.gov.uaМіжнародний благодійний фонд «Карітас України»
http://caritas-ua.orgГромадський простір
http://www.civicua.orgРесурсний центр Гурт суспільна інформація та експертиза
www.gurt.org.uaИнформационный проект No AIDS
http://noaids.org.ruМіжнародний благодійний фонд «Україна 3000»
http://www.ukraine3000.org.uaВсеукраинская база данных услуг по ВИЧ/СПИД
http://www.db.hiv.org.uaНациональная линия телефона доверия по проблеме ВИЧ/СПИД
http://helpme.com.ua

Діагностика гепатиту С стає значно доступнішою в Україні

No translation available.

Ціни на діагностику вірусного гепатиту С (ВГС) в Україні знижено в 2 рази. Спільна ініціатива МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс-Україна) і Полтавської обласної Благодійної асоціації «Світло надії» отримала підтримку приватних лабораторій Synevo та Invitro, що долучилися до всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!», метою якої є розширення доступу до діагностики та лікування гепатиту С в Україні.  

В результаті переговорів з приватними діагностичними лабораторіями досягнуто угоду про надання знижки у розмірі 50% на проходження діагностики вірусного гепатиту С для представників груп ризику та загального населення в лабораторіях мереж Synevoта Invitro в усіх областях України починаючи з листопада 2013 року. Крім цього, пацієнти з ВГС будуть мати можливість отримати знижку у розмірі 30% на інші діагностичні обстеження, в яких може виникнути потреба в процесі лікування ВГС.

 

«Завдяки компанії «Вимагаємо лікування!» діагностика вірусного гепатиту С стала вдвічі доступнішою для наших громадян – відтепер її можна пройти за пів ціни. Вчасна діагностика не лише врятує тих, хто потребує лікування, а й сприятиме  формуванню реалістичної статистики захворюваності, та стимулюватиме державу та місцеву владу до належного фінансування лікування гепатитів», - наголошує Андрій Клепіков, виконавчий директор Альянсу-Україна.

«Якісна діагностика як невід’ємна частина лікування ВГС повинна бути доступною в Україні, особливо в умовах зниження ціни на лікування», - підкреслює Максим Демченко, виконавчий директор Благодійної асоціації «Світло надії».

####

Нагадаємо, що  в рамках всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!» Альянсу-Україна та партнерів за підтримки МБФ «Відродження» у  Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами по всій Україні було проведено тестування населення швидкими тестами; у 12,9% з півтори тисячі протестованих осіб  виявлено наявність вірусу гепатиту С (http://www.aidsalliance.org.ua/ru/news/pdf/09.08/press_ua.pdf). 

 

Першою лабораторією, яка долучилася до кампанії  та продемонструвала  соціальну відповідальність, стала Synevo. За півтора роки, що лабораторія співпрацює із нами, надаючи 50% знижку для пацієнтів із вірусним гепатитом С,  діагностику пройшло більше 5-ти тисяч пацієнтів з усіх куточків України, більшість яких – представники груп ризику.

У жовтні 2013 року Альянс-Україна розпочав лікування перших 100 пацієнтів,  закупивши препарат за ціною, що була знижена в результаті відкритого тендеру та переговорів з компаніями-виробниками  з $13200 до $5000 за повний курс лікування брендовими препаратами, тобто  в 2.5 рази.  Ініціатива Альянсу спонукала Уряд України до подальших дій та відкрила шлях до зниження ціни на препарати для лікування ВГС в рамках державних закупівель та роздрібної ціни. 17 вересня 2013 набуло чинності рішення Кабінету міністрів України про прийняття Державної програми боротьби з гепатитами. Міністерство охорони здоров'я України заявило, що ціна на рівні 5 тис. дол. США буде вважатися базовою для державних закупівель цього препарату. Детальніше про ініціативу Альянсу за посиланням  http://www.aidsalliance.org.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/coop/hepc/index.htm 

 

FORM_HEADER


FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Our goals

Our mission is to provide comprehensive assistance to people affected by HIV/AIDS.

Our strategic goal is to contribute to improving the quality of life in the Donetsk region, particularly those most vulnerable to HIV/AIDS, by addressing the factors that contribute to the spread of HIV, with the help of both public and government sectors, and of international organizations and representatives from vulnerable groups.

Архив

Текущая страница: Главная

Альянс
This site was created with the financial support of the organization "International HIV/AIDS Alliance Ukraine"