ОО Союз Амикус

  
 • Регистрация
  *
  *
  *
  *
  *
  Поля со звездочкой (*) должны быть заполнены.

ОО Союз «Амикус»

folder
Наши услуги
Услуги нашей организации
Наши проекты
Наши проекты
Проекты, выполненные организацией

О Нас

Об организации
Об организации
Информация об ОО "Союз Амкус"
Наши проекты
Реализуемые проекты
В данном разделе вы сможете ознакомиться подробно с деятельностью Общественной организации Союз «АМИКУС»
Контактная Информация
Наши координаты

Календарь

Полезные ссылки

 

Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине
www.aidsalliance.org.uaAIDSUA, национальный портал ВИЧ-сервисных организаций
www.aids.uaБлаготворительный фонд Надежда и Спасение
www.fondnis.orgПравительственный портал (единый веб-портал органов исполнительной власти Украины)
www.kmu.gov.uaФонд Елены Франчук
www.antiaids.orgФонд Виктора Пинчука
www.pinchukfund.orgБлаготворительный Фонд «Развитие Украины»
www.fdu.org.uaДержавна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекуії/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань
www.stop-aids.org.uaБлаготворительный фонд «Инсайт»
www.insight.org.uaМіністерство охорони здоров΄я України
www.moz.gov.uaОбщественная организация "Центр психосоциальной реабилитации химически зависимой молодежи «Крок за кроком»
www.krok-za-krokom.org.ua


Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ
http://www.network.org.uaДержавний департамент України з питань виконання покарань 
http://www.kmu.gov.uaМіжнародний благодійний фонд «Карітас України»
http://caritas-ua.orgГромадський простір
http://www.civicua.orgРесурсний центр Гурт суспільна інформація та експертиза
www.gurt.org.uaИнформационный проект No AIDS
http://noaids.org.ruМіжнародний благодійний фонд «Україна 3000»
http://www.ukraine3000.org.uaВсеукраинская база данных услуг по ВИЧ/СПИД
http://www.db.hiv.org.uaНациональная линия телефона доверия по проблеме ВИЧ/СПИД
http://helpme.com.ua

Діагностика гепатиту С стає значно доступнішою в Україні

Ціни на діагностику вірусного гепатиту С (ВГС) в Україні знижено в 2 рази. Спільна ініціатива МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс-Україна) і Полтавської обласної Благодійної асоціації «Світло надії» отримала підтримку приватних лабораторій Synevo та Invitro, що долучилися до всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!», метою якої є розширення доступу до діагностики та лікування гепатиту С в Україні.  

В результаті переговорів з приватними діагностичними лабораторіями досягнуто угоду про надання знижки у розмірі 50% на проходження діагностики вірусного гепатиту С для представників груп ризику та загального населення в лабораторіях мереж Synevoта Invitro в усіх областях України починаючи з листопада 2013 року. Крім цього, пацієнти з ВГС будуть мати можливість отримати знижку у розмірі 30% на інші діагностичні обстеження, в яких може виникнути потреба в процесі лікування ВГС.

 

«Завдяки компанії «Вимагаємо лікування!» діагностика вірусного гепатиту С стала вдвічі доступнішою для наших громадян – відтепер її можна пройти за пів ціни. Вчасна діагностика не лише врятує тих, хто потребує лікування, а й сприятиме  формуванню реалістичної статистики захворюваності, та стимулюватиме державу та місцеву владу до належного фінансування лікування гепатитів», - наголошує Андрій Клепіков, виконавчий директор Альянсу-Україна.

«Якісна діагностика як невід’ємна частина лікування ВГС повинна бути доступною в Україні, особливо в умовах зниження ціни на лікування», - підкреслює Максим Демченко, виконавчий директор Благодійної асоціації «Світло надії».

####

Нагадаємо, що  в рамках всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!» Альянсу-Україна та партнерів за підтримки МБФ «Відродження» у  Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами по всій Україні було проведено тестування населення швидкими тестами; у 12,9% з півтори тисячі протестованих осіб  виявлено наявність вірусу гепатиту С (http://www.aidsalliance.org.ua/ru/news/pdf/09.08/press_ua.pdf). 

 

Першою лабораторією, яка долучилася до кампанії  та продемонструвала  соціальну відповідальність, стала Synevo. За півтора роки, що лабораторія співпрацює із нами, надаючи 50% знижку для пацієнтів із вірусним гепатитом С,  діагностику пройшло більше 5-ти тисяч пацієнтів з усіх куточків України, більшість яких – представники груп ризику.

У жовтні 2013 року Альянс-Україна розпочав лікування перших 100 пацієнтів,  закупивши препарат за ціною, що була знижена в результаті відкритого тендеру та переговорів з компаніями-виробниками  з $13200 до $5000 за повний курс лікування брендовими препаратами, тобто  в 2.5 рази.  Ініціатива Альянсу спонукала Уряд України до подальших дій та відкрила шлях до зниження ціни на препарати для лікування ВГС в рамках державних закупівель та роздрібної ціни. 17 вересня 2013 набуло чинності рішення Кабінету міністрів України про прийняття Державної програми боротьби з гепатитами. Міністерство охорони здоров'я України заявило, що ціна на рівні 5 тис. дол. США буде вважатися базовою для державних закупівель цього препарату. Детальніше про ініціативу Альянсу за посиланням  http://www.aidsalliance.org.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/coop/hepc/index.htm 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наши цели

Миссия организации:
Предоставление комплексной помощи людям, вовлеченным в эпидемию ВИЧ/СПИД.
Стратегическая цель:
Содействие улучшению качества жизни разных слоев населения Донецкого региона, в том числе уязвимых к ВИЧ/СПИД, путем преодоления факторов, которые способствуют распространению эпидемии ВИЧ за счет ресурсов общественного и государственных секторов, с привлечением международных организаций и представителей уязвимых групп.

Архив

Текущая страница: Главная

Альянс
Данный сайт был создан при финансовой поддержке МБФ "Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине"