ОО Союз Амикус

  
 • Регистрация
  *
  *
  *
  *
  *
  Поля со звездочкой (*) должны быть заполнены.

Объявления и конкурсы

E-mail Печать PDF

Конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги “StopБіль – ми маємо право на знеболення”.

Мета – підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги у 2012 році.

Останній термін подання проектів – 1 червня 2012 року.

Паліативна допомога – це підхід, спрямований на поліпшення якості життя невиліковно хворих пацієнтів і членів їхніх родин шляхом раннього виявлення, оцінки й усунення неприємних симптомів захворювання (передусім болю) й надання психологічної, соціальної та духовної підтримки.

Контекст конкурсу

2011 року розпочалася кампанія доступу до знеболення “StopБіль”. Її мета - допомогти людям, які живуть із болем (ЛЖБ) та потребують знеболення для полегшення симптомів невиліковних хвороб. Учасники кампанії переконані: полегшити страждання людей, хворих на рак та інші невиліковні хвороби, допоможе консолідація зусиль громадських організацій і привернення уваги до обмеженого доступу до знеболювальних препаратів.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, самоорганізації, які працюють у сфері паліативної допомоги в Україні.

Пріоритети конкурсу: організація заходів та акцій у межах Всесвітнього дня паліативної допомоги

Активності, які може бути підтримано в межах малого гранту:

залучення місцевих громад до участі в заходах та акціях, що інформують про цілі та завдання паліативної допомоги;

проведення публічних заходів з метою активізувати громаду для покращення якості надання паліативної допомоги на локальному рівні;

проведення публічних заходів для залучення благодійних коштів для паліативних відділень, палат, хоспісів або цільової допомоги паліативним пацієнтам на локальному рівні;

залучення місцевих і всеукраїнських засобів масової інформації для висвітлення організації та надання паліативної допомоги в Україні, зокрема забезпечення палативних пацієнтів адекватним знеболенням.

Критерії оцінки проектних пропозицій:

відповідність меті та пріоритетам конкурсу;

комплексність проекту, його спрямованість на вирішення низки пов‘язаних проблем із чіткими очікуваними результатами;

наявність чіткого плану реалізації проекту;

зваженість бюджету;

чітка визначеність і реалістичність стратегії поширення інформації щодо заходів, поширення інформації про результати.

Зверніть увагу, що програма не підтримуватиме проектів, спрямованих на закупівлю медичного обладнання та медикаментів. Один аплікант може подати на конкурс тільки один проект.

Програма забезпечить грантоотримувачів інформаційними матеріалами щодо паліативної допомоги (плакати та листівки). Переможцям конкурсу потрібно буде пройти мінітренінг для вдосконалення навичок роботи з медіа.

Термін виконання проекту не має перевищувати 2 місяців.

Загальний бюджет конкурсу – 200 000 гривень.

Максимальний розмір гранту – 16 000 гривень.

Останній термін подання проектів – 1 червня 2012 року.

 

Результати розгляду проектів за конкурсом буде оголошено до 27 липня 2012 року.

 

Зверніть увагу!

Проекти, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не будуть розглянуті

Дату подання проекту визначають за поштовим штемпелем

Програма не надає грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам

Надісланих факсом і лише електронною поштою проектів не буде розглянуто

Поданих на конкурс матеріалів не повертають і не рецензують

Про результати конкурсу учасників повідомлять листом

Остаточне рішення щодо проекту чи заявки перегляду не підлягає

Причин відмови в підтримці проекту не повідомляють.

Проекти слід оформляти за стандартною аплікаційною формою.

 

Оригінал проекту та 2 копії слід подати чи надіслати поштою на адресу:

Міжнародний фонд “Відродження”

вул. Артема, 46, м. Київ, 04053

Програма “Громадське здоров’я”.

 

Проект також обов’язково слід надіслати на електронні адреси Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Фонд офіційно підтверджує отримання проектів листом, який надсилає аплікантам упродовж 7 днів із моменту отримання кореспонденції.

Контакти

Ксенія Шаповал

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

(044) 461 97 09

http://www.irf.ua

 

Академія Лідерства Ради Європи відкриває двері для місцевих лідерів

 

Академія Лідерства Ради Європи 2012-2012 рр. відкриває двері для місцевих лідерів. До участі запрошуються міські голови, заступники міських голів, секретарі міських рад та керуючі справами.

 

Що таке Академія Лідерства?

Академія лідерства – це складова Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» Академія базується на трьох інтенсивних тренінгах протягом року, що проводяться міжнародними та українськими експертами та базуються на командній роботі, прикладах, рольових іграх.

 

Тематика занять включає: розвиток навичок особистого лідерства, стратегічного мислення, самооцінки, управління конфліктами, майстерності ведення переговорів, а також міжмуніципальне співробітництво, співпрацю з неурядовими організаціями та багато іншого.

 

В чому переваги нашої Академії?

Місцеві Лідери не тільки вдосконалюють здібності, але й формують мережі інституційного лідерства, де обмінюються знаннями та інструментами лідерства.

Слухачі Академії оволодівають новітніми європейськими практиками використання лідерського ресурсу керівника та його особистого впливу на організаційну поведінку підлеглих.

 

Які вигоди отримають випускники Академії Лідерства?

Справжні конкурентоспроможні Лідери отримують здатність бачити стратегію розвитку міста, втілювати цю стратегію через стратегічний менеджмент у співпраці з власною громадою!

Лідери отримають знання та навички для того, щоб підвищити якість послуг для людей, що їх обирають!

За підсумками участі у всіх трьох навчальних сесіях Лідери отримають міжнародний сертифікат Ради Європи.

 

Як долучитися до Академії Лідерства?

До 15 травня 2012 року направити офіційну заявку на участь за підписом міського голови на ім‘я Голови офісу Ради Європи в Україні пана Володимира Рістовські

 

Адреса: Рада Європи в Україні, Бізнес‐центр «Іллінський»

Вул. Іллінська, 8, під‘їзд 7, поверх 6,

Київ, Україна, 04070

 

Перша сесія циклу відбудеться у другій декаді червня 2012 року.

 

Деталі за посиланням

Контакти

Рада Європи

http://www.coe.kiev.ua/

 

Нові можливості для фінансування соціального підприємництва в Україні

З квітня 2012 року Ерсте Банк та Фонд Східна Європа пропонують соціальним підприємствам фінансування у формі кредиту та гранту.

Підприємці, основна мета діяльності яких спрямована на вирішення соціальних проблем, зможуть тепер отримати більш доступне фінансування на розвиток як комерційної, так і соціальної складової свого бізнесу.

Соціальним підприємцям пропонується кредит та грант у розмірі до 200 тис. грн. у співвідношенні 50% на 50% (тобто до 100 тис грн – кредитні кошти та до 100 тис. грн. – грант).

Фінансування надається у гривні, при цьому термін кредитування складає до 5 років, тоді як грант повинен бути використаним за період від 3 до 12 місяців. Крім цього, Ерсте Банк пропонує пільгові ставки за кредитами для соціальних підприємців, що на 2% нижчі за середню ставку фінансування для комерційних установ.

«Оскільки соціальний бізнес, в першу чергу, орієнтується на реінвестицію прибутків від комерційної діяльності на вирішення проблем суспільства, зазвичай такі організації мають менше можливостей обслуговувати свій кредит. Тому, ми дуже раді, що разом із Фондом Східна Європа тепер можемо запропонувати ще більш доступне фінансування для розвитку соціального бізнесу», - говорить Світлана Черкай, заступниця голови правління АТ «Ерсте Банк» .

«Співробітництво з таким потужним партнером як Ерсте Банк розширить можливості соціального підприємництва як сучасного виду бізнесу. Надання кредитів соціальним підприємствам дозволить їм вийти на новий етап розвитку, стати більш професійними та працювати в реаліях справжнього бізнесу. Зі свого боку, в рамках надання грантів, Фонд Східна Європа буде інвестувати у навчання, набуття необхідних навичок конкретними соціальними підприємствами, створюючи передумови для системного розвитку сектору в цілому», - пояснює Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

В рамках кредитно-грантового фінансування банк надає кредит для забезпечення та розвитку комерційної діяльності, тоді як кошти гранту повинні бути спрямовані на соціальну складову бізнесу.

Таким чином кредит надається для поповнення оборотного капіталу, придбання транспортних засобів чи обладнання, реконструкцію та ремонт приміщень тощо.

Грантові кошти можуть використовуватися для фінансування окремих витрат, що безпосередньо не пов’язані з поточною комерційною діяльністю підприємства, таких як навчання чи перекваліфікація персоналу, виготовлення інформаційно-просвітницьких матеріалів, аудиторські, бухгалтерські або юридичні послуги, витрати на оренду чи обслуговування офісного приміщення, витратні матеріали і обладнання, участь у виставках, придбання офісної техніки та програмного забезпечення, популяризація ідеї соціального підприємництва та інші витрати, що підтримують соціальну мету підприємства.

Фонд Східна Європа надає гранти соціальним підприємцям за рахунок коштів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Американської торгівельної палати. Наразі кількість грантів є обмеженою, втім надалі Фонд Східна Європа продовжить залучення коштів для забезпечення надання грантів соціальним підприємцям в рамках спільної з Ерсте Банком кредитно-грантової підтримки соціального бізнесу.

Спільне фінансування соціальних підприємців Фондом Східна Європа та Ерсте Банком є одним із напрямків проекту «Сприяння розвитку соціального підприємництва в Україні».

В рамках проекту, покликаного поширити ідеї соціального підприємництва в українському суспільстві, організації-партнери пропонують тренінги для соціального бізнесу, надають бізнес, юридичні та фінансові консультації, а також в 2011 році провели конкурс на кращий план розвитку соціального бізнесу, переможець якого отримав кредит від Ерсте Банку.

Партнерами проекту «Сприяння розвитку соціального підприємництва в Україні» є Британська Рада в Україні, Фонд Східна Європа, PricewaterhouseCoopers в Україні, Ерсте Банк та Міжнародний фонд «Відродження».

Більш детальну інформацію ви можете отримати тут.

Контакти

http://www.erstebank.ua/

 

Обновлено ( 06.04.2015 10:39 )  

Наши цели

Миссия организации:
Предоставление комплексной помощи людям, вовлеченным в эпидемию ВИЧ/СПИД.
Стратегическая цель:
Содействие улучшению качества жизни разных слоев населения Донецкого региона, в том числе уязвимых к ВИЧ/СПИД, путем преодоления факторов, которые способствуют распространению эпидемии ВИЧ за счет ресурсов общественного и государственных секторов, с привлечением международных организаций и представителей уязвимых групп.
Текущая страница: Главная Инфоцентр Объявления и конкурсы

Альянс
Данный сайт был создан при финансовой поддержке МБФ "Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине"